Ako získať vzorky zadarmo a ušetriť

Ako získať vzorky zadarmo a ušetriť

Ak máte radi bezplatné veci a supermarket je jedným z Vašich obľúbených obchodov, potom sa Vám určite bude páčiť tento článok! Začnem tým, že získať bezplatné vzorky alebo veci z obchodu nie je také jednoduché, ako ste dúfali. Bude treba, aby ste investovali trochu času a námahy do toho, aby ste získali produkty zadarmo.

Najjednoduchší spôsob, ako získať niečo zadarmo je vyhľadávať v rôznych supermarketoch pulty alebo stánky, kde milé slečny akurát prezentujú najnovšie výrobky rôznych značiek. Môžete tu ochutnať od salámu cez syr až po limonádu azda všetko, čo sa dá jesť a predáva v danom obchode. Ponuky sa z času na čas menia a môžete požiadať o bezplatné vzorky produktov, ktoré Vás zaujímajú. Nie je nezvyčajné, že maloobchodníci ponúkajú tieto vzorky výrobkov iba na obmedzený čas lån penge nu.

Ďalšou možnosťou ako môžete získať vzorky je vyhľadávanie vo Vašom obľúbenom prehliadači. Jednoducho vo vyhľadávacom paneli zadajte heslo “vzorky”. Vyroluje sa Vám zoznam stránok a blogov, ktoré Vám ponúkajú bezplatné vzorky, zväčša za cenu registrácie a uvedeniu osobných údajov, alebo musíte začať odoberať ich novinky na Váš email.

Vzorky, ktoré získate, závisia od zvolenej stránky. Môžete dostať predmety ako lieky, opaľovací krém a ďalšie produkty, ktoré môžu pomôcť podporiť zdravý životný štýl. Iné vzorky zahŕňajú položky ako masky na tvár, šampóny, čistiace prostriedky na tvár a pleťové vody. Sú to všetky produkty, ktoré daná spoločnosť predáva aj v normálnej verzií v plnej veľkosti.

Ak náhodou čakáte bábätko, tak môžete využiť množstvo ponúk pre budúce mamičky, v ktorých sa môžete dať zapísať do vernostného programu danej stránky alebo daného obchodu a získate tzv. štartovaciu sadu zadarmo. Tá zvyčajne zahŕňa vzorky z každého produktu, ktoré Vaše dieťatko bude potrebovať, ako sú púdre, plienky a rôzne krémy. Iné sady obsahujú vzorové produkty jedla a kupóny v hodnote približne 50 eur! Inde môžete dostať napríklad cumlík alebo fľašu s logom spoločnosti, ak sa zaregistrujete vopred.

A nakoniec si spomenieme ešte rôzne vernostné zľavy a darčekové predmety, ktoré môžete dostať, ak sa zaradíte do vernostného programu obchodu. Zvyčajne na to stačí vyplniť registračný formulár pri pokladni a dostanete papierovú vernostnú kartu, na ktorú môžete zbierať body za Vaše nákupy. Neskôr dostanete plastovú kartičku zaslanú priamo poštou na Vami uvedenú adresu. Ak ste usilovný v zbieraní bodov, mnohé obchody Vás za to odmenia buď plyšovými hračkami, rôznymi reklamnými predmetmi alebo dokonca si môžete vybrať za určitý počet bodov zľavu alebo produkty zadarmo (lån rki).

Aby sme si to zhrnuli, v dnešnej dobe existuje množstvo miest a spôsobov, kde a ako môžete získať vzorky zadarmo. V minulosti to bola iba pošta, neskôr email a teraz je možností neúrekom. Nezabudnite však na jedno. Netreba v žiadnom prípade zneužívať možnosť získať vzorky zadarmo, pretože tak na jednej strane oberáte ľudí, ktorí to naozaj potrebujú o možnosť tieto získať a na druhej strane je možné, že práve kvôli zneužívaniu vzoriek alebo výhod zadarmo daný obchod zastaví túto kampaň a už si nebudete môcť nič zadarmo objednať. Dúfame, že tento článok Vám trošku pomohol a radi budeme pozorovať trendy so vzorkami zadarmo pre Vás aj naďalej!